GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
26-28 Şubat 2021 tarihleri arasında, Altınyunus Otel, Çeşme-İzmir' de düzenlenecektir.
 
Kongre Dili
Kongre dili Türkçe ve İngilizce’dir. Uluslararası konuşmacıların bulunduğu toplantılarda İngilizce – Türkçe simültane çeviri yapılacaktır.
 
Yaka Kartı
Kayıt yaptıran tüm katılımcılara yaka kartı dağıtılacaktır. Kongre düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde takılması rica olunur.
 
Kongre Kayıt
Kongre Kayıt masası; kongre boyunca 08:00 – 19:00 saatleri arasında açık olacaktır. Toplantı materyallerini (yaka kartı, çanta ve içeriği) Kongre Kayıt Masasından otele giriş esnasında kayıt yaptıran katılımcılar alabileceklerdir.
 
Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, Kongre sonrasında online olarak katılım belgesi düzenlenecektir. Ve katılımcılar belgelerini kongre sonrası web sayfasından online olarak indirebileceklerdir.
 
Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır. 
 
Kahve Molası
Kongre süresince toplantı günlerinde toplantı salonu fuayesinde günde iki defa kurabiye, çay ve kahve servisi sağlanacaktır.